Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Grant Burge Classic Collection Shiraz | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Grant Burge Classic Collection Shiraz
Alcohol
Grant Burge Classic Collection Shiraz
750ml · Grant Burge
Woolworths
$8.00
$10.67 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
750ml
$10.67 / L
Best value per L
Viewing
$8.00
1.5L
$20.00 / L
$30.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Grant Burge
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Shiraz Cask 2L
at Aldi
2L
$7.89
$3.94 / L
$6.72 less per L
Add to cart
Shiraz 750ml
at Aldi
750ml
$3.49
$4.65 / L
$6.01 less per L
Add to cart
Woolworths
$8.00
Add from Woolies
Shiraz 1L
at Aldi
1L
$5.99
$5.99 / L
$4.68 less per L
Add to cart
South Australia & Heathcote Shiraz 750mL
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
1.3c less per L
Add to cart