Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fabric Softener Concentrate Sandalwood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Fabric Softener Concentrate Sandalwood
Household & Personal Care
Fabric Softener Concentrate Sandalwood
1L · Fluffy
Coles
$10.50
$10.50 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.50
Lowest
$10.50
Highest
$10.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
900ml
$10.56 / L
$9.50
900ml
$10.56 / L
$9.50
1L
$10.50 / L
Viewing
$10.50
1.9L
$4.21 / L
$8.00
2L
$4.00 / L
Best value per L
$8.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Assorted Laundry Liquid Concentrate 4L
at Aldi
4L
$9.99
$2.50 / L
$8.00 less per L
Add to cart
Assorted Laundry Liquid Concentrate 2L
at Aldi
2L
$5.99
$3.00 / L
$7.50 less per L
Add to cart
Coles
$10.50
Add from Coles
Household & Personal Care
Brand
Fluffy
Size
1L
Store brand
No
Shine Ultra Dishwashing Liquid Concentrate Antibacterial
at Woolworths
900ml
$3.00
$3.33 / L
$7.17 less per L
Add to cart
Assorted Fabric Softener Concentrate 1L
at Aldi
1L
$3.39
$3.39 / L
$7.11 less per L
Add to cart