Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Santaro Prosecco | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Santaro Prosecco
Alcohol
Santaro Prosecco
750ml · Santaro
Woolworths
$11.00
$14.67 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$11.00
Lowest
$11.00
Highest
$11.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Santaro
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chardonnay Pinot Noir & Prosecco 750ml
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$4.01 less per L
Add to cart
Prosecco Rosé DOC Millesimato 750ml
at Aldi
750ml
$9.99
$13.32 / L
$1.35 less per L
Add to cart
Woolworths
$11.00
Add from Woolies