Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cottonwood Grove Semillion Savignon Blanc Cask | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Cottonwood Grove Semillion Savignon Blanc Cask
Other
Cottonwood Grove Semillion Savignon Blanc Cask
4L · Cottonwood Grove
Woolworths
$19.00
$4.75 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$19.00
Lowest
$19.00
Highest
$19.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Cottonwood Grove
Size
4L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Fresh Dry White Cask 4L
at Aldi
4L
$8.99
$2.25 / L
$2.50 less per L
Add to cart
Soft Dry Red Cask 4L
at Aldi
4L
$8.99
$2.25 / L
$2.50 less per L
Add to cart
Woolworths
$19.00
Add from Woolies