Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
De Bortoli King Valley Prosecco Bottles | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
De Bortoli King Valley Prosecco Bottles
Alcohol
De Bortoli King Valley Prosecco Bottles
200ml · De Bortoli
Woolworths
$25.00
$27.00
$125.00 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$25.00
Lowest
$25.00
Highest
$25.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200ml
$125.00 / L
Viewing
$25.00
750ml
$25.33 / L
Best value per L
$19.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
De Bortoli
Size
200ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chardonnay Pinot Noir & Prosecco 750ml
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$114.35 less per L
Add to cart
Prosecco Rosé DOC Millesimato 750ml
at Aldi
750ml
$9.99
$13.32 / L
$111.68 less per L
Add to cart
Woolworths
$25.00
Add from Woolies
Aluminium Prosecco Nv
at Coles
750ml
$24.00
$32.00 / L
$93.00 less per L
Add to cart