Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bundaberg Campfire Bourbon Barrel Rum Bottle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Bundaberg Campfire Bourbon Barrel Rum Bottle
Alcohol
Bundaberg Campfire Bourbon Barrel Rum Bottle
700ml · Bundaberg
Woolworths
$54.00
$62.00
$77.14 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$54.00
Lowest
$54.00
Highest
$54.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375ml
$93.33 / L
$35.00
700ml
$77.14 / L
Viewing
$54.00
1L
$69.00 / L
Best value per L
$69.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Bundaberg
Size
700ml
Store brand
No
Woolworths
$54.00
Add from Woolies