Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Canadian Club Whisky | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Canadian Club Whisky
Alcohol
Canadian Club Whisky
1L · Canadian Club
Woolworths
$65.00
$83.00
$65.00 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$65.00
Lowest
$65.00
Highest
$65.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375ml
$125.33 / L
$47.00
375ml
$280.00 / L
$105.00
375ml
$378.67 / L
$142.00
375ml
$85.33 / L
$32.00
700ml
$88.57 / L
$62.00
1L
$65.00 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
American Whisky 700ml
at Aldi
700ml
$41.99
$59.99 / L
$5.01 less per L
Add to cart
Blended Scotch Whisky 700ml
at Aldi
700ml
$42.99
$61.41 / L
$3.59 less per L
Add to cart
Woolworths
$65.00
Add from Woolies
Viewing
$65.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Canadian Club
Size
1L
Store brand
No