Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen Mixed Vegetables Carrot Peas & Corn | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Mixed Vegetables Carrot Peas & Corn
Frozen
Frozen Mixed Vegetables Carrot Peas & Corn
2kg · Birds Eye
Coles
$12.00
60c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$12.00
Lowest
$12.00
Highest
$12.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
450g
$1.00 / 100g
$4.50
500g
72c / 100g
$3.60
750g
82.7c / 100g
$6.20
1kg
69c / 100g
$6.90
1kg
69c / 100g
$6.90
2kg
60c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Peas, Carrots & Super Sweet Corn 1kg
at Aldi
1kg
$3.59
35.9c / 100g
24.1c less per 100g
Add to cart
Bell Farms Frozen Carrots Peas & Corn
at Woolworths
1kg
$3.90
39c / 100g
21c less per 100g
Add to cart
Coles
$12.00
Add from Coles
Viewing
$12.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Birds Eye
Size
2kg
Store brand
No
Peas & Corn 1kg
at Aldi
1kg
$3.99
39.9c / 100g
20.1c less per 100g
Add to cart
Corn Kernels 1kg
at Aldi
1kg
$3.99
39.9c / 100g
20.1c less per 100g
Add to cart