Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Farm Hand Organic Chardonnay | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Farm Hand Organic Chardonnay
Alcohol
Farm Hand Organic Chardonnay
750ml · Farm Hand
Woolworths
$13.00
$16.00
$17.33 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$13.00
Lowest
$13.00
Highest
$13.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Farm Hand
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chardonnay 750ml
at Aldi
750ml
$3.49
$4.65 / L
$12.68 less per L
Add to cart
Sparkling Chardonnay Pinot Noir NV 750ml
at Aldi
750ml
$5.49
$7.32 / L
$10.01 less per L
Add to cart
Woolworths
$13.00
Add from Woolies
Padthaway and Cowra Chardonnay 750mL
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$6.68 less per L
Add to cart
Chardonnay Pinot Noir & Prosecco 750ml
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$6.68 less per L
Add to cart