Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Grants Scotch Whisky | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Grants Scotch Whisky
Alcohol
Grants Scotch Whisky
1L · Grants
Woolworths
$76.00
$76.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$76.00
Lowest
$76.00
Highest
$76.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
700ml
$71.43 / L
Best value per L
$50.00
1L
$76.00 / L
Viewing
$76.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Grants
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
American Whisky 700ml
at Aldi
700ml
$41.99
$59.99 / L
$16.01 less per L
Add to cart
Blended Scotch Whisky 700ml
at Aldi
700ml
$42.99
$61.41 / L
$14.59 less per L
Add to cart
Woolworths
$76.00
Add from Woolies
8YO Blended Scotch Whisky 700ml
at Aldi
700ml
$46.99
$67.13 / L
$8.87 less per L
Add to cart