Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
4 Pines Japanese Lager Can | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
4 Pines Japanese Lager Can
Alcohol
4 Pines Japanese Lager Can
375ml · 4 Pines
Woolworths
$56.00
$61.00
$149.33 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$56.00
Lowest
$56.00
Highest
$56.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Alcohol
Brand
4 Pines
Size
375ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Double Apple Cider Can 375mL
at Coles
1.5L
$21.00
$14.00 / L
$135.33 less per L
Add to cart
NV Moscato Can
at Coles
375ml
$12.00
$32.00 / L
$117.33 less per L
Add to cart
Woolworths
$56.00
Add from Woolies
Beer Can 500ml 6 Pack
at Aldi
500ml
$22.99
$45.98 / L
$103.35 less per L
Add to cart
American Whisky 700ml
at Aldi
700ml
$41.99
$59.99 / L
$89.35 less per L
Add to cart