Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Riddoch Coonwarra Shiraz | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Riddoch Coonwarra Shiraz
Alcohol
Riddoch Coonwarra Shiraz
187ml · Riddoch
Woolworths
$21.00
$112.30 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$21.00
Lowest
$21.00
Highest
$21.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
187ml
$112.30 / L
Viewing
$21.00
750ml
$26.67 / L
Best value per L
$20.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Riddoch
Size
187ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Shiraz Cask 2L
at Aldi
2L
$7.89
$3.94 / L
$108.35 less per L
Add to cart
Shiraz 750ml
at Aldi
750ml
$3.49
$4.65 / L
$107.65 less per L
Add to cart
Woolworths
$21.00
Add from Woolies
Shiraz 1L
at Aldi
1L
$5.99
$5.99 / L
$106.31 less per L
Add to cart
South Australia & Heathcote Shiraz 750mL
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$101.65 less per L
Add to cart