Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tenuta Ca' Bolani Prosecco | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Tenuta Ca' Bolani Prosecco
Alcohol
Tenuta Ca' Bolani Prosecco
750ml · Tenuta Ca' Bolani
Woolworths
$19.00
$23.00
$25.33 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$19.00
Lowest
$19.00
Highest
$19.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Tenuta Ca' Bolani
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chardonnay Pinot Noir & Prosecco 750ml
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$14.68 less per L
Add to cart
Prosecco Rosé DOC Millesimato 750ml
at Aldi
750ml
$9.99
$13.32 / L
$12.01 less per L
Add to cart
Woolworths
$19.00
Add from Woolies