Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hahn Superdry Premium Lager 3.5% Bottles | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Hahn Superdry Premium Lager 3.5% Bottles
Alcohol
Hahn Superdry Premium Lager 3.5% Bottles
330ml · Hahn
Woolworths
$55.00
$166.67 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$55.00
Lowest
$55.00
Highest
$55.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
330ml
$166.67 / L
Viewing
$55.00
375ml
$149.33 / L
$56.00
375ml
$57.33 / L
Best value per L
$21.50
700ml
$120.00 / L
$84.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Hahn
Size
330ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Super Crisp Lager 3.5% 24x375ml
at Aldi
9L
$34.99
$3.89 / L
$162.78 less per L
Add to cart
Lager Beer 24x330ml
at Aldi
7.92L
$34.99
$4.42 / L
$162.25 less per L
Add to cart
Woolworths
$55.00
Add from Woolies
Lager Beer 12x330ml
at Aldi
3.96L
$22.99
$5.81 / L
$160.86 less per L
Add to cart
Munich Lager 4x500ml
at Aldi
2L
$14.99
$7.50 / L
$159.17 less per L
Add to cart