Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hard Rated Lemon Lime 6pct Cans | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Hard Rated Lemon Lime 6pct Cans
Fruit & Veg
Hard Rated Lemon Lime 6pct Cans
330ml · Hard Rated
Woolworths
$54.00
$67.00
$163.64 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$54.00
Lowest
$54.00
Highest
$54.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
330ml
$163.64 / L
Viewing
$54.00
375ml
$72.00 / L
Best value per L
$27.00
375ml
$328.00 / L
$123.00
375ml
$149.33 / L
$56.00
375ml
$149.33 / L
$56.00
Details
Woolworths
$54.00
Add from Woolies
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Hard Rated
Size
330ml
Store brand
No