Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Rewild Sustainably Made Chardonnay | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Rewild Sustainably Made Chardonnay
Alcohol
Rewild Sustainably Made Chardonnay
750ml · Rewild
Woolworths
$12.00
$16.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.00
Lowest
$12.00
Highest
$12.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
750ml
$16.00 / L
Viewing
$12.00
1.5L
$14.67 / L
Best value per L
$22.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Rewild
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chardonnay 750ml
at Aldi
750ml
$3.49
$4.65 / L
$11.35 less per L
Add to cart
Sparkling Chardonnay Pinot Noir NV 750ml
at Aldi
750ml
$5.49
$7.32 / L
$8.68 less per L
Add to cart
Woolworths
$12.00
Add from Woolies
Padthaway and Cowra Chardonnay 750mL
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$5.35 less per L
Add to cart
Chardonnay Pinot Noir & Prosecco 750ml
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$5.35 less per L
Add to cart