Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Te Kairanga Estate Pinot Noir | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Te Kairanga Estate Pinot Noir
Alcohol
Te Kairanga Estate Pinot Noir
750ml · Te Kairanga
Woolworths
$30.00
$38.00
$40.00 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$30.00
Lowest
$30.00
Highest
$30.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Te Kairanga
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Sparkling Chardonnay Pinot Noir NV 750ml
at Aldi
750ml
$5.49
$7.32 / L
$32.68 less per L
Add to cart
Chardonnay Pinot Noir & Prosecco 750ml
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$29.35 less per L
Add to cart
Woolworths
$30.00
Add from Woolies
Pinot Noir 750ml
at Aldi
750ml
$11.99
$15.99 / L
$24.01 less per L
Add to cart
Reserve Central Otago Pinot Noir 750ml
at Aldi
750ml
$14.99
$19.99 / L
$20.01 less per L
Add to cart