Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Baileys Irish Cream Liqueur | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Baileys Irish Cream Liqueur
Alcohol
Baileys Irish Cream Liqueur
200ml · Baileys
Woolworths
$25.00
$125.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$25.00
Lowest
$25.00
Highest
$25.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200ml
$125.00 / L
Viewing
$25.00
700ml
$60.00 / L
$42.00
700ml
$57.14 / L
Best value per L
$40.00
1L
$58.00 / L
$58.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Baileys
Size
200ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Irish Cream Salted Caramel Liqueur 700ml
at Aldi
700ml
$12.99
$18.56 / L
$106.44 less per L
Add to cart
Coconut Tequila Liqueur 700ml
at Aldi
700ml
$72.99
$104.27 / L
$20.73 less per L
Add to cart
Woolworths
$25.00
Add from Woolies