Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fellow Watermelon Vodka Bottle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Fellow Watermelon Vodka Bottle
Alcohol
Fellow Watermelon Vodka Bottle
700ml · Fellow
Woolworths
$58.00
$82.86 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$58.00
Lowest
$58.00
Highest
$58.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$80.00 / L
Best value per L
$40.00
500ml
$86.00 / L
$43.00
700ml
$82.86 / L
Viewing
$58.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Fellow
Size
700ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Lemon Lime Vodka Crush 4x275ml
at Aldi
1.1L
$10.99
$9.99 / L
$72.87 less per L
Add to cart
Guava Vodka Crush 4x275ml
at Aldi
1.1L
$10.99
$9.99 / L
$72.87 less per L
Add to cart
Woolworths
$58.00
Add from Woolies
Quadruple Distilled Vodka 700ml
at Aldi
700ml
$38.99
$55.70 / L
$27.16 less per L
Add to cart
Vodka 750ml
at Aldi
750ml
$54.99
$73.32 / L
$9.54 less per L
Add to cart