Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Johnnie Walker Blue Scotch Whisky | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Johnnie Walker Blue Scotch Whisky
Alcohol
Johnnie Walker Blue Scotch Whisky
700ml · Johnnie Walker
Woolworths
$349.00
$498.57 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$349.00
Lowest
$349.00
Highest
$349.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375ml
$77.33 / L
$29.00
700ml
$498.57 / L
Viewing
$349.00
1L
$66.00 / L
Best value per L
$66.00
1L
$95.00 / L
$95.00
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Johnnie Walker
Size
700ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
American Whisky 700ml
at Aldi
700ml
$41.99
$59.99 / L
$438.59 less per L
Add to cart
Blended Scotch Whisky 700ml
at Aldi
700ml
$42.99
$61.41 / L
$437.16 less per L
Add to cart
Woolworths
$349.00
Add from Woolies
8YO Blended Scotch Whisky 700ml
at Aldi
700ml
$46.99
$67.13 / L
$431.44 less per L
Add to cart
Single Malt Scotch Whisky 3x50ml
at Coles
150ml
$30.00
$200.00 / L
$298.57 less per L
Add to cart