Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kirin Ichiban Bottles | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Kirin Ichiban Bottles
Other
Kirin Ichiban Bottles
330ml · Kirin
Woolworths
$22.00
$26.00
$66.67 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$22.00
Lowest
$22.00
Highest
$22.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
330ml
$66.67 / L
Viewing
$22.00
375ml
$138.67 / L
$52.00
375ml
$50.67 / L
Best value per L
$19.00
Details
Aisle
Other
Brand
Kirin
Size
330ml
Store brand
No
Woolworths
$22.00
Add from Woolies