Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
The Butchers Friend Chardonnay | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
The Butchers Friend Chardonnay
Alcohol
The Butchers Friend Chardonnay
750ml · The Butchers Friend
Woolworths
$15.00
$22.00
$20.00 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$15.00
Lowest
$15.00
Highest
$15.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Alcohol
Brand
The Butchers Friend
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chardonnay 750ml
at Aldi
750ml
$3.49
$4.65 / L
$15.35 less per L
Add to cart
Sparkling Chardonnay Pinot Noir NV 750ml
at Aldi
750ml
$5.49
$7.32 / L
$12.68 less per L
Add to cart
Woolworths
$15.00
Add from Woolies
Padthaway and Cowra Chardonnay 750mL
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$9.35 less per L
Add to cart
Chardonnay Pinot Noir & Prosecco 750ml
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$9.35 less per L
Add to cart