Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Yellow Tail Shiraz | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Yellow Tail Shiraz
Alcohol
Yellow Tail Shiraz
750ml · Yellow Tail
Woolworths
$11.00
$14.67 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$11.00
Lowest
$11.00
Highest
$11.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Alcohol
Brand
Yellow Tail
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Shiraz Cask 2L
at Aldi
2L
$7.89
$3.94 / L
$10.72 less per L
Add to cart
Shiraz 750ml
at Aldi
750ml
$3.49
$4.65 / L
$10.01 less per L
Add to cart
Woolworths
$11.00
Add from Woolies
Shiraz 1L
at Aldi
1L
$5.99
$5.99 / L
$8.68 less per L
Add to cart
South Australia & Heathcote Shiraz 750mL
at Aldi
750ml
$7.99
$10.65 / L
$4.01 less per L
Add to cart