Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Miller Dry 3.5% Cans | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Miller Dry 3.5% Cans
Other
Miller Dry 3.5% Cans
355ml · Miller
Woolworths
$19.00
$22.00
$53.52 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$19.00
Lowest
$19.00
Highest
$19.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Miller
Size
355ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Fresh Dry White Cask 4L
at Aldi
4L
$8.99
$2.25 / L
$51.27 less per L
Add to cart
Soft Dry Red Cask 4L
at Aldi
4L
$8.99
$2.25 / L
$51.27 less per L
Add to cart
Woolworths
$19.00
Add from Woolies
Very Dry Skin Wash
at Coles
1L
$25.00
$25.00 / L
$28.52 less per L
Add to cart