Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Paws Fresh Adult Chilled Dog Food Diced Tender Chicken | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Paws Fresh Adult Chilled Dog Food Diced Tender Chicken
Pet
Paws Fresh Adult Chilled Dog Food Diced Tender Chicken
600g · Paws Fresh
Woolworths
$6.30
$1.05 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.30
Lowest
$6.30
Highest
$6.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pet
Brand
Paws Fresh
Size
600g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Chicken 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
85.7c less per 100g
Add to cart
Adult Dry Dog Food With Chicken
at Coles
8kg
$18.50
23.1c / 100g
81.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.30
Add from Woolies
Adult Chilled Fresh Dog Food Roll Chicken & Rice
at Coles
3kg
$7.00
23.3c / 100g
81.7c less per 100g
Add to cart
Dog Food Loaf Chicken Rice & Vegetables
at Coles
1.2kg
$3.20
26.7c / 100g
78.3c less per 100g
Add to cart