Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nature's Gift Chilled Fresh Dog Food Meatballs With Chicken | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Nature's Gift Chilled Fresh Dog Food Meatballs With Chicken
Pet
Nature's Gift Chilled Fresh Dog Food Meatballs With Chicken
700g · Nature's Gift
Woolworths
$4.50
$6.80
64.3c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$1.40 / 100g
$2.80
250g
$2.12 / 100g
$5.30
700g
64.3c / 100g
Viewing
$4.50
1.2kg
37.5c / 100g
Best value per 100g
$4.50
1.4kg
45c / 100g
$6.30
2.5kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Chicken 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
45c less per 100g
Add to cart
Adult Dry Dog Food With Chicken
at Coles
8kg
$18.50
23.1c / 100g
41.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.50
Add from Woolies
60c / 100g
$15.00
Details
Aisle
Pet
Brand
Nature's Gift
Size
700g
Store brand
No
Adult Chilled Fresh Dog Food Roll Chicken & Rice
at Coles
3kg
$7.00
23.3c / 100g
41c less per 100g
Add to cart
Dog Food Loaf Chicken Rice & Vegetables
at Coles
1.2kg
$3.20
26.7c / 100g
37.6c less per 100g
Add to cart