Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dog Society Gourmet Shredded Mince With Beef Pet Food | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Dog Society Gourmet Shredded Mince With Beef Pet Food
Pet
Dog Society Gourmet Shredded Mince With Beef Pet Food
400g · Dog Society
Woolworths
$4.40
$5.50
$1.10 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.40
Lowest
$4.40
Highest
$4.40
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pet
Brand
Dog Society
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Beef 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
90.7c less per 100g
Add to cart
Dog Food Roll with Chicken 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
90.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.40
Add from Woolies
Wild Bird Food Mix
at Coles
4kg
$8.30
20.8c / 100g
89.3c less per 100g
Add to cart
Dry Dog Food Beef 8kg
at Aldi
8kg
$17.99
22.5c / 100g
87.5c less per 100g
Add to cart