Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fussy Cat Grain Free Meaty Mince & Chicken Gravy Kitten Wet Food | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Fussy Cat Grain Free Meaty Mince & Chicken Gravy Kitten Wet Food
Pet
Fussy Cat Grain Free Meaty Mince & Chicken Gravy Kitten Wet Food
80g · Fussy Cat
Woolworths
$6.75
$13.50
$8.44 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.75
Lowest
$6.75
Highest
$6.75
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pet
Brand
Fussy Cat
Size
80g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Beef 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
$8.24 less per 100g
Add to cart
Dog Food Roll with Chicken 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
$8.24 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.75
Add from Woolies
Wild Bird Food Mix
at Coles
4kg
$8.30
20.8c / 100g
$8.23 less per 100g
Add to cart
Dry Dog Food Beef 8kg
at Aldi
8kg
$17.99
22.5c / 100g
$8.21 less per 100g
Add to cart