Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Churu Puree Cat Treats Chicken | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Churu Puree Cat Treats Chicken
Pet
Churu Puree Cat Treats Chicken
56g · Churu
Woolworths
$2.25
$4.50
$4.02 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.25
Lowest
$2.25
Highest
$2.25
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
40g
$5.00 / 100g
$2.00
40g
$5.00 / 100g
$2.00
56g
$4.02 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.25
Details
Aisle
Pet
Brand
Churu
Size
56g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Chicken 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
$3.82 less per 100g
Add to cart
Adult Dry Dog Food With Chicken
at Coles
8kg
$18.50
23.1c / 100g
$3.79 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.25
Add from Woolies
Adult Chilled Fresh Dog Food Roll Chicken & Rice
at Coles
3kg
$7.00
23.3c / 100g
$3.78 less per 100g
Add to cart
Dog Food Loaf Chicken Rice & Vegetables
at Coles
1.2kg
$3.20
26.7c / 100g
$3.75 less per 100g
Add to cart