Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Purina One Small Adult Dry Dog Food Chicken | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Purina One Small Adult Dry Dog Food Chicken
Pet
Purina One Small Adult Dry Dog Food Chicken
2.5kg · Purina One
Woolworths
$22.00
88c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$22.00
Lowest
$22.00
Highest
$22.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
70g
$2.71 / 100g
$1.90
70g
$2.71 / 100g
$1.90
70g
$2.71 / 100g
$1.90
70g
$2.71 / 100g
$1.90
70g
$24.29 / 100g
$17.00
2.5kg
88c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Chicken 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
68.7c less per 100g
Add to cart
Adult Dry Dog Food With Chicken
at Coles
8kg
$18.50
23.1c / 100g
64.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$22.00
Add from Woolies
Viewing
$22.00
Details
Aisle
Pet
Brand
Purina One
Size
2.5kg
Store brand
No
Adult Chilled Fresh Dog Food Roll Chicken & Rice
at Coles
3kg
$7.00
23.3c / 100g
64.7c less per 100g
Add to cart
Dog Food Loaf Chicken Rice & Vegetables
at Coles
1.2kg
$3.20
26.7c / 100g
61.3c less per 100g
Add to cart