Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Applaws Chicken & Pumpkin in Broth Wet Cat Food | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Applaws Chicken & Pumpkin in Broth Wet Cat Food
Pet
Applaws Chicken & Pumpkin in Broth Wet Cat Food
70g · Applaws
Woolworths
$2.40
$3.43 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.40
Lowest
$2.40
Highest
$2.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pet
Brand
Applaws
Size
70g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Beef 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
$3.24 less per 100g
Add to cart
Dog Food Roll with Chicken 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
$3.24 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.40
Add from Woolies
Wild Bird Food Mix
at Coles
4kg
$8.30
20.8c / 100g
$3.22 less per 100g
Add to cart
Dry Dog Food Beef 8kg
at Aldi
8kg
$17.99
22.5c / 100g
$3.20 less per 100g
Add to cart