Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fussy Cat Dental Defence Grain Free Ocean Fish Dry Cat Food | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Fussy Cat Dental Defence Grain Free Ocean Fish Dry Cat Food
Pet
Fussy Cat Dental Defence Grain Free Ocean Fish Dry Cat Food
2.2kg · Fussy Cat
Woolworths
$26.50
$1.20 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$26.50
Lowest
$26.50
Highest
$26.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pet
Brand
Fussy Cat
Size
2.2kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Beef 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
$1.01 less per 100g
Add to cart
Dog Food Roll with Chicken 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
$1.01 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$26.50
Add from Woolies
Wild Bird Food Mix
at Coles
4kg
$8.30
20.8c / 100g
99.7c less per 100g
Add to cart
Dry Dog Food Beef 8kg
at Aldi
8kg
$17.99
22.5c / 100g
98c less per 100g
Add to cart