Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
True Blue Freeze Dried Raw Coated Dry Cat Food Chicken | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
True Blue Freeze Dried Raw Coated Dry Cat Food Chicken
Pet
True Blue Freeze Dried Raw Coated Dry Cat Food Chicken
1kg · True Blue
Woolworths
$11.00
$16.00
$1.10 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$11.00
Lowest
$11.00
Highest
$11.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pet
Brand
True Blue
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dog Food Roll with Chicken 3kg
at Aldi
3kg
$5.79
19.3c / 100g
90.7c less per 100g
Add to cart
Adult Dry Dog Food With Chicken
at Coles
8kg
$18.50
23.1c / 100g
86.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$11.00
Add from Woolies
Adult Chilled Fresh Dog Food Roll Chicken & Rice
at Coles
3kg
$7.00
23.3c / 100g
86.7c less per 100g
Add to cart
Dog Food Loaf Chicken Rice & Vegetables
at Coles
1.2kg
$3.20
26.7c / 100g
83.3c less per 100g
Add to cart