Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Beef Noodles 5 Pack 425g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Beef Noodles 5 Pack 425g
Pantry
Beef Noodles 5 Pack 425g
425g · SIMPLEE
Aldi
$1.79
42.1c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.79
Lowest
$1.79
Highest
$1.79
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
70g
$1.41 / 100g
$0.99
70g
$1.41 / 100g
$0.99
75g
$1.32 / 100g
$0.99
425g
42.1c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.79
Details
Aisle
Pantry
Brand
SIMPLEE
Size
425g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chefs World Thin Noodles Thin
at Woolworths
2kg
$7.00
35c / 100g
7.1c less per 100g
Add to cart
Aldi
$1.79
Add from Aldi