Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nutri-Grain Breakfast Cereal 580g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Nutri-Grain Breakfast Cereal 580g
Pantry
Nutri-Grain Breakfast Cereal 580g
580g · KELLOGG'S
Aldi
$6.99
$1.21 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.99
Lowest
$6.99
Highest
$6.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
KELLOGG'S
Size
580g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Weet-bix Breakfast Cereal
at Coles
575g
$2.50
$5.00
43.5c / 100g
77c less per 100g
Add to cart
Special
VitaBrits Breakfast Cereal
at Woolworths
1kg
$5.60
Aldi
$6.99
Add from Aldi
$7.00
56c / 100g
64.5c less per 100g
Add to cart
Weet-bix Cereal
at Coles
1.2kg
$7.00
58.3c / 100g
62.2c less per 100g
Add to cart
Weet-Bix Breakfast Cereal
at Woolworths
1.2kg
$7.00
58.3c / 100g
62.2c less per 100g
Add to cart