Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Rafferty's Garden Little Smoothies Coconut Berry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Rafferty's Garden Little Smoothies Coconut Berry
Other
Rafferty's Garden Little Smoothies Coconut Berry
120g · Rafferty's Garden
Woolworths
$2.00
$2.85
$1.67 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Rafferty's Garden
Size
120g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Clusters Berry Bliss
at Coles
750g
$5.95
$8.50
79.3c / 100g
87.3c less per 100g
Add to cart
Special
Clusters Cranberry Almond Coconut
at Coles
750g
$5.95
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
$8.50
79.3c / 100g
87.3c less per 100g
Add to cart
Special
Raspberry Coulis
at Coles
150g
$1.50
$2.00
$1.00 / 100g
66.7c less per 100g
Add to cart
Berry Granola 500g
at Aldi
500g
$5.19
$1.04 / 100g
62.9c less per 100g
Add to cart