Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Aptamil Profutura Infant Formula Stage 1 0-6 Months | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Aptamil Profutura Infant Formula Stage 1 0-6 Months
Baby & Kids
Aptamil Profutura Infant Formula Stage 1 0-6 Months
800g · Aptamil
Woolworths
$40.00
$5.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$40.00
Lowest
$40.00
Highest
$40.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
800g
$5.00 / 100g
Viewing
$40.00
900g
$3.33 / 100g
Best value per 100g
$30.00
900g
$3.78 / 100g
$34.00
900g
$3.78 / 100g
$34.00
900g
$3.79 / 100g
$34.10
900g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Apple & Oatmeal 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$4.21 less per 100g
Add to cart
Chocolate Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$4.21 less per 100g
Woolworths
$40.00
Add from Woolies
$3.78 / 100g
$34.00
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Aptamil
Size
800g
Store brand
No
Add to cart
Vanilla Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$4.21 less per 100g
Add to cart
Banana Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$4.21 less per 100g
Add to cart