Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Only Organic Pumpkin & Sweet Potato | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Only Organic Pumpkin & Sweet Potato
Fruit & Veg
Only Organic Pumpkin & Sweet Potato
120g · Only Organic
Woolworths
$2.30
$1.92 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.30
Lowest
$2.30
Highest
$2.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Only Organic
Size
120g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
White Potatoes 4kg
at Aldi
4kg
$8.49
21.2c / 100g
$1.70 less per 100g
Add to cart
Brushed Potatoes
at Coles
4kg
$8.50
21.3c / 100g
$1.70 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.30
Add from Woolies
I'm Perfect Potatoes Imperfect
at Coles
4kg
$8.90
22.3c / 100g
$1.69 less per 100g
Add to cart
Red Royale Washed Potatoes
at Coles
2kg
$6.00
30c / 100g
$1.62 less per 100g
Add to cart