Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Middle Bacon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Middle Bacon
Meat & Seafood
Middle Bacon
350g · The Deli
Coles
$8.00
$2.29 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
The Deli
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Bacon 750g
at Aldi
750g
$6.49
86.5c / 100g
$1.42 less per 100g
Add to cart
Chicken & Bacon Macaroni Cheese 1.1kg
at Aldi
1.1kg
$9.99
90.8c / 100g
$1.38 less per 100g
Add to cart
Coles
$8.00
Add from Coles
Short Cut Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
$1.29 less per 100g
Add to cart
Middle Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
$1.29 less per 100g
Add to cart