Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dove Women Advanced 72hr Deodorant Aerosol Pomegranate | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Dove Women Advanced 72hr Deodorant Aerosol Pomegranate
Household & Personal Care
Dove Women Advanced 72hr Deodorant Aerosol Pomegranate
250ml · Dove
Woolworths
$12.00
$48.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.00
Lowest
$12.00
Highest
$12.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50ml
$120.00 / L
$6.00
150ml
$33.33 / L
Best value per L
$5.00
250ml
$48.00 / L
Viewing
$12.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Dove
Size
250ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Disinfectant Floor Cleaner Pomegranate
at Coles
1.5L
$8.00
$5.33 / L
$42.67 less per L
Add to cart
Naturals Body Wash Pomegranate & Mango
at Coles
1.8L
$16.00
$8.89 / L
$39.11 less per L
Add to cart
Woolworths
$12.00
Add from Woolies
Special
Body Wash Mango & Pomegranate
at Coles
1L
$9.00
$18.00
$9.00 / L
$39.00 less per L
Add to cart
Naturals Body Wash Pomegranate Mango
at Coles
1L
$13.00
$13.00 / L
$35.00 less per L
Add to cart