Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Gillette Shaving Foam Sensitive Skin Value Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Gillette Shaving Foam Sensitive Skin Value Pack
Other
Gillette Shaving Foam Sensitive Skin Value Pack
333g · Gillette
Woolworths
$4.90
$7.00
$1.47 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.90
Lowest
$4.90
Highest
$4.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
195g
$4.10 / 100g
$8.00
195g
$2.69 / 100g
$5.25
245g
$2.14 / 100g
$5.25
333g
$1.47 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.90
Details
Aisle
Other
Brand
Gillette
Size
333g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mung Split With Skin
at Coles
1kg
$5.00
50c / 100g
97.1c less per 100g
Add to cart
Special
Footy Franks Skinless
at Coles
435g
$5.50
$7.00
$1.26 / 100g
20.7c less per 100g
Woolworths
$4.90
Add from Woolies
Add to cart
Footy Franks Skinless
at Coles
600g
$7.80
$1.30 / 100g
17.1c less per 100g
Add to cart
Cocktail Franks Skinless
at Coles
600g
$7.80
$1.30 / 100g
17.1c less per 100g
Add to cart