Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Herbal Essences Petal Soft Rose Shampoo | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Herbal Essences Petal Soft Rose Shampoo
Household & Personal Care
Herbal Essences Petal Soft Rose Shampoo
600ml · Herbal Essences
Woolworths
$17.50
$29.17 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$17.50
Lowest
$17.50
Highest
$17.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400ml
$15.63 / L
Best value per L
$6.25
400ml
$15.63 / L
$6.25
400ml
$15.63 / L
$6.25
400ml
$15.63 / L
$6.25
600ml
$29.17 / L
Viewing
$17.50
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Assorted Shampoo or Conditioner 1L
at Aldi
1L
$3.29
$3.29 / L
$25.88 less per L
Add to cart
Fruits Apple Shampoo
at Coles
1L
$3.90
$3.90 / L
$25.27 less per L
Add to cart
Woolworths
$17.50
Add from Woolies
Household & Personal Care
Brand
Herbal Essences
Size
600ml
Store brand
No
Fruits Apple Fresh Shampoo
at Coles
500ml
$2.20
$4.40 / L
$24.77 less per L
Add to cart
Fruits Wild Berry Shampoo
at Coles
500ml
$2.20
$4.40 / L
$24.77 less per L
Add to cart