Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Palmolive Body Wash Shower Gel Luminous Oils Coconut Oil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Palmolive Body Wash Shower Gel Luminous Oils Coconut Oil
Household & Personal Care
Palmolive Body Wash Shower Gel Luminous Oils Coconut Oil
400ml · Palmolive
Woolworths
$4.20
$7.00
$10.50 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.20
Lowest
$4.20
Highest
$4.20
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400ml
$10.50 / L
Viewing
$4.20
500ml
$8.00 / L
$4.00
500ml
$8.00 / L
$4.00
750ml
$8.00 / L
$6.00
1L
$5.00 / L
Best value per L
$5.00
1L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Assorted Toilet Bleach Gel 700ml
at Aldi
700ml
$2.00
$2.86 / L
$7.64 less per L
Add to cart
Assorted Toilet Power Gel 700ml
at Aldi
700ml
$2.00
$2.86 / L
$7.64 less per L
Add to cart
Woolworths
$4.20
Add from Woolies
$5.00 / L
$5.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Palmolive
Size
400ml
Store brand
No
Toilet Cleaner Gel Citrus Fresh
at Coles
700ml
$2.20
$3.14 / L
$7.36 less per L
Add to cart
Marine Fresh Bleach Toilet Gel
at Coles
700ml
$2.20
$3.14 / L
$7.36 less per L
Add to cart