Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Radox Mineral Herbal Bath Salts Muscle Soothe | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Radox Mineral Herbal Bath Salts Muscle Soothe
Other
Radox Mineral Herbal Bath Salts Muscle Soothe
500g · Radox
Woolworths
$8.75
$1.75 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.75
Lowest
$8.75
Highest
$8.75
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Radox
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Epsom Salts
at Coles
1kg
$5.40
54c / 100g
$1.21 less per 100g
Add to cart
Special
Detoxed Bath Salts
at Coles
900g
$7.25
80.6c / 100g
94.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$8.75
Add from Woolies
Pure Epsom Bath Salts
at Coles
1kg
$9.00
90c / 100g
85c less per 100g
Add to cart
Muscle Relax Bath Salts
at Coles
900g
$11.00
$1.22 / 100g
52.8c less per 100g
Add to cart