Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chilli Ground 41g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Chilli Ground 41g
Pantry
Chilli Ground 41g
41g · STONEMILL
Aldi
$2.09
$5.10 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.09
Lowest
$2.09
Highest
$2.09
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
40g
$6.97 / 100g
$2.79
41g
$5.10 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.09
45g
$5.31 / 100g
$2.39
46g
$6.28 / 100g
$2.89
51g
$6.65 / 100g
$3.39
60g
Aldi
$2.09
Add from Aldi
$5.65 / 100g
$3.39
Details
Aisle
Pantry
Brand
STONEMILL
Size
41g
Store brand
No