Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cinnamon Ground 41g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Cinnamon Ground 41g
Pantry
Cinnamon Ground 41g
41g · STONEMILL
Aldi
$2.39
$5.83 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.39
Lowest
$2.39
Highest
$2.39
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
40g
$6.97 / 100g
$2.79
41g
$5.83 / 100g
Viewing
$2.39
45g
$5.31 / 100g
Best value per 100g
$2.39
46g
$6.28 / 100g
$2.89
51g
$6.65 / 100g
$3.39
60g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Ground Black Pepper
at Coles
50g
$2.70
$5.40 / 100g
42.9c less per 100g
Add to cart
Aldi
$2.39
Add from Aldi
$5.65 / 100g
$3.39
Details
Aisle
Pantry
Brand
STONEMILL
Size
41g
Store brand
No