Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantene Miracles Keratin Sleek & Smooth Intensive Conditioner | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Pantene Miracles Keratin Sleek & Smooth Intensive Conditioner
Household & Personal Care
Pantene Miracles Keratin Sleek & Smooth Intensive Conditioner
600ml · Pantene
Woolworths
$21.00
$35.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$21.00
Lowest
$21.00
Highest
$21.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
290ml
$17.24 / L
Best value per L
$5.00
600ml
$35.00 / L
Viewing
$21.00
800ml
$26.25 / L
$21.00
800ml
$26.25 / L
$21.00
800ml
$26.25 / L
$21.00
800ml
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Fabric Conditioner Cotton Fresh
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$33.50 less per L
Add to cart
Fabric Conditioner Sunny Days
at Coles
2L
$3.00
$1.50 / L
$33.50 less per L
Add to cart
Woolworths
$21.00
Add from Woolies
$26.25 / L
$21.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Pantene
Size
600ml
Store brand
No
Assorted Shampoo or Conditioner 1L
at Aldi
1L
$3.29
$3.29 / L
$31.71 less per L
Add to cart
Sunshine Fresh Fabric Conditioner
at Coles
5L
$17.00
$3.40 / L
$31.60 less per L
Add to cart