Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Minties | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Minties
Snacks & Confectionery
Minties
1kg · Allen's
Coles
$14.00
$1.40 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.67 / 100g
$2.50
1kg
$1.40 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$14.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Allen's
Size
1kg
Store brand
No
Coles
$14.00
Add from Coles