Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pantene Pro-V Smooth & Sleek Shampoo | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Pantene Pro-V Smooth & Sleek Shampoo
Household & Personal Care
Pantene Pro-V Smooth & Sleek Shampoo
900ml · Pantene
Woolworths
$21.00
$23.33 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$21.00
Lowest
$21.00
Highest
$21.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
90ml
$33.33 / L
$3.00
375ml
$13.33 / L
Best value per L
$5.00
375ml
$13.33 / L
$5.00
375ml
$13.33 / L
$5.00
650ml
$32.31 / L
$21.00
900ml
$23.33 / L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Assorted Shampoo or Conditioner 1L
at Aldi
1L
$3.29
$3.29 / L
$20.04 less per L
Add to cart
Fruits Apple Shampoo
at Coles
1L
$3.90
$3.90 / L
$19.43 less per L
Add to cart
Woolworths
$21.00
Add from Woolies
Viewing
$21.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Pantene
Size
900ml
Store brand
No
Fruits Apple Fresh Shampoo
at Coles
500ml
$2.20
$4.40 / L
$18.93 less per L
Add to cart
Fruits Wild Berry Shampoo
at Coles
500ml
$2.20
$4.40 / L
$18.93 less per L
Add to cart