Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Garnier Fructis Normal Strength & Shine Shampoo | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Garnier Fructis Normal Strength & Shine Shampoo
Household & Personal Care
Garnier Fructis Normal Strength & Shine Shampoo
315ml · Garnier
Woolworths
$8.00
$25.40 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
315ml
$25.40 / L
Viewing
$8.00
850ml
$11.76 / L
Best value per L
$10.00
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Garnier
Size
315ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Assorted Shampoo or Conditioner 1L
at Aldi
1L
$3.29
$3.29 / L
$22.11 less per L
Add to cart
Fruits Apple Shampoo
at Coles
1L
$3.90
$3.90 / L
$21.50 less per L
Add to cart
Woolworths
$8.00
Add from Woolies
Fruits Apple Fresh Shampoo
at Coles
500ml
$2.20
$4.40 / L
$21.00 less per L
Add to cart
Fruits Wild Berry Shampoo
at Coles
500ml
$2.20
$4.40 / L
$21.00 less per L
Add to cart